ikony- mdesign.cz

Rychlý kontakt


M-DESIGN
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové

Mobil: +420 603 434 559
Mail:      mdesign@mdesign.cz

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně soukromí

M-DESIGN (dále jen "provozovatel" e-obchodu mdesign.cz) se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí.

Provozovatel se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Zabezpečení osobních údajů

M-DESIGN je zavázán k ochraně a zabezpečení vašich osobních údajů. Užíváme množství různých zabezpečovacích technologií a postupů k tomu, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání výrobků nebo služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi vaší osobou a naší společností.

Kde jsou vyžadovány osobní údaje

Nákup v internetovém obchodě je tzv. bezregistrační, tedy zákazník se nemusí před nákupem registrovat a nikde tak uchovávat svoje údaje. Pokud se však zákazník dobrovolně zaregistruje, zavazujeme se žádné z registračních údajů neposkytnout třetím stranám.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

M-DESIGN získává váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze identifikovat vaši osobu), buďte ujištěni, že budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka.

Novinky na email

Chcete dostávat informace o akčních nabídka naší společnosti ?

Celopolepy aut - mdesign.cz
Wrapping - mdesign.cz
www.moto-polepy.cz
2012 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Doporučujeme : Polepy na motorky | Polepy na auta | Výroba autoplachet
Pracuji ...