ikony- mdesign.cz

Rychlý kontakt


M-DESIGN
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové

Mobil: +420 603 434 559
Mail:      mdesign@mdesign.cz

O FIRMĚ

Reklamní agentura M-DESIGN vznikla v květnu roku 1996 a od začátku nabízíme kvalitní služby v oblasti reklamní produkce. V roce 2007 jsme rozšířili naše služby o tvorbu WWW stránek - tzv. webdesign. Abychom ale nezačínali úplně od "zelené louky" spojili jsme se v tomto směru se zkušenými odborníky pro tuto problematiku, tudíž poskytujeme ty nejkvalitnější webové služby - webdesign, publikační systém i webhosting. Dále pak jsme zprovoznili internetový obchod http://www.moto-polepy.cz, který se zabývá maloobchodním a zakázkovým prodejem motocyklových polepů. V roce 2010 jsme se přestěhovali do nových prostor v ulici Bratří Štefanů v Hradci Králové.

Jsme agenturou poskytující tzv. "full service" - o zákazníka se postaráme od návrhu loga, či tisku vizitky až po nejnáročnější webovou prezentaci, nebo malbu na fasádu. V současné době disponujeme vlastní výrobní základnou v oblastech grafického studia, signmakingu (řezaná grafika), velkoformátového i maloformátového digitálního tisku. Pro grafické potřeby využíváme primárně nejnovější grafické softwary od spol. COREL corp. a Adobe.

Společnost M-DESIGN si našla na trhu reklamy své pevné místo a je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším přáním svých zákazníků, náš tým tvoří zkušení profesionálové, kteří jsou schopni pružně reagovat na nejrůznější požadavky. Snažíme se vytvářet jednotný a ucelený firemní styl, který jasně a kultivovaně oslovuje potencionální zákazníky a přináší konkrétní hospodářský výsledek.

Základní kontakty:
M-DESIGN
Bratří Štefanů 48/64, 500 03 Hradec Králové
Tel: 495 217 009, 603 434 559
Mail: mdesign@mdesign.cz
Web: http://www.mdesign.cz

Více kontaktních informací v sekci Kontakty

Novinky na email

Chcete dostávat informace o akčních nabídka naší společnosti ?

Celopolepy aut - mdesign.cz
Wrapping - mdesign.cz
www.moto-polepy.cz
2012 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Doporučujeme : Polepy na motorky | Polepy na auta | Výroba autoplachet
Pracuji ...