Billboardy, tabule, totemy

Billboardy, velkoplošné tabule

Vyrábíme billboardy různých konstrukcí a velikostí dle požadavku zákazníka. Konstrukce jsou tvořené z oceli, samotná reklamní plocha z hliníkového nebo pozinkovaného plechu. Reklamní polep je tvořen řezanou samolepicí fólií nebo digitálním tiskem.

Tabule

Reklamní tabule jsou vyráběny z tvrzeného plastu od tl.1mm až po cca 20mm. Dalším často používaným materiálem je hliník nebo pozinkovaný plech tl.1 až 2mm. Dále makrolon - komůrkové odlehčené desky tl. 5 až 20mm, Perspex - plexisklo. V poslední době je velice oblíbený Dibond a jeho alternativy - sendvičový materiál, Al-plast-Al, o tl. 1mm až 5mm.

Reklamní polep se zhotovuje z řezaných samolepicích fólií nebo velkoplošným digitálním tiskem. Samolepicí fólie, které používáme mají v základu krátkodobou trvanlivost cca 2 roky, střednědlouhou trvanlivost 5 let nebo dlouhodobou 7 let a více. Nejčastěji a standardně se používají se střednědlouhou trvanlivostí 5let.

Totemy

Totemy jsou vždy projektovány individuelně. Základ tvoří ocelová, žárově zinkovaná konstrukce. Opláštění plast, hliník, pozink nebo dibondové desky. Kotvení do betonového základu.

Novinky na email

Chcete dostávat informace o akčních nabídka naší společnosti ?

Celopolepy aut - mdesign.cz
Wrapping - mdesign.cz
www.moto-polepy.cz
2012 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Doporučujeme : Polepy na motorky | Polepy na auta | Výroba autoplachet
Pracuji ...