Polepy automobilů, motocyklů, letadel

Automobily

Reklamní polepy automobilů zhotovujeme ze samolepicích fólií, které jsou buď řezané na plotru nebo tištěné na velkoformátové tiskárně. Na reklamní polepy se výhradně používají samolepicí fólie s vyšší trvanlivostí v exteriéru. Co se týče tisků na velkoformátové tiskárně, tak ty jsou následně laminovány pro zajištění maximální oděruodolnosti. Na základě Vaší poptávky zhotovíme grafický návrh nebo je možné grafiku dodat od Vašeho grafika.

V současné době nastupuje nový trend polepů automobilů tzv. celopolep aut. Zhotovuje se tiskem na speciální litou samolepicí fólii s malou tloušťkou a následnou laminací s podobnými vlastnostmi. Fólie s laminací jsou velmi tvárné a přizpůsobí se i složitým prolisům. Životnost se udává 5-7let. Tyto fólie také ochrání lak Vašeho vozu, takže po jejich  odstranění je lak jako nový.

Více na: http://www.mdesign.cz/nase-sluzby/reklamy/celopolepy-aut

Dále je možné ochránit lak Vašeho vozu speciální ochrannou čirou samolepicí fólií.

Motocykly:

Reklamní polepy motocyklů zhotovujeme ze samolepicích fólií, které jsou buď řezané na plotru nebo tištěné na velkoformátové tiskárně. V databázi máme logotypy a popisy mnoha typů motocyklů, sponzorů apod. Polepy jsou vetšinou zhotovovány přímo na míru. Můžete také využít nabídky našeho specializovaného internetového obchodu http://www.moto-polepy.cz

Novinky na email

Chcete dostávat informace o akčních nabídka naší společnosti ?

Celopolepy aut - mdesign.cz
Wrapping - mdesign.cz
www.moto-polepy.cz
2012 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Doporučujeme : Polepy na motorky | Polepy na auta | Výroba autoplachet
Pracuji ...