Prezentační systémy

Prezentační systémy určené pro rychlé vystavení a prezentaci Vašich produktů, fotografií a ostatní reklamní komunikace. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz, rychlé rozložení a jednoduché složení. Dodáváme v několika provedeních od jednodužších přes nejčastěji používané rolovací systémy tzv. "rollupy" až po celé výstavní stěny.

e-shop na: http://mdesign.cz/prezentacni-systemy

Roll Up

Roll Up reklamní prezeční systémy jsou známé jednoduchým a rychlým složením. Pro svou cenu, jednoduchý a atraktivní design patří mezi nejoblíbenější produkty v oblasti prezentace. Systém roll up je snadno přenosný a pro své kompaktní rozměry nenáročný na skladování. Součástí bývá vždy přepravní taška. K systémům rollup jsme dále schopni vám nabídout i přidružené služby jako potisk a zajímavé příslušenství jako je například osvětlení.

Prezentační Pop Up stěny

  Základem Pop Up stěn je nůžková konstrukce, která se přepravuje v přepravním kontejneru. Kontejner slouží také jako prezentační stolek. Po roztažení vytvoří pevnou kostru, ke které se připnou grafické pásy vytištěné na speciálním materiálu opatřeném omyvatelnou tvrzenou antireflexní vrstvou. Jednotlivé systémy se liší počtem nůžkových sekcí (1x1 až  5x5), dále tím, zda je stěna prohnutá či rovná, jaké jsou rozměry celého systému a jednotlivých grafických pásů, vybavením, příslušenstvím, poskytovanou zárukou a dalšími vlastnostmi.

Klaprámy - zaklapávací rámy

Do hliníkových zaklapávacích rámů (klaprámů) se vkládají různé plakáty nebo reklamní výtisky. Klaprámy se vyznačují snadnou možností výměny tiskoviny bez nutnosti rozebrání či demontáže rámu ze zdi.

Stojany

Nabízíme různé druhy stojanů jak na plakáty, stojany s reklamní plochou na kola, tak také atypická řešení. 

Pro další informace kontaktujte naší kancelář.

Novinky na email

Chcete dostávat informace o akčních nabídka naší společnosti ?

Celopolepy aut - mdesign.cz
Wrapping - mdesign.cz
www.moto-polepy.cz
2012 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5
Doporučujeme : Polepy na motorky | Polepy na auta | Výroba autoplachet
Pracuji ...